logo

POZVÁNKA

Vážení příznivci motoristického sportu,

dovolte, abychom Vás touto cestou pozvali na premiérový ročník výstavy automobilů a motocyklů nazvaný CZECH DRIVE, který se uskuteční dne 29. dubna 2017 ve Zlíně.

CZECH DRIVE, neboli překladem Česká jízda, přináší do Zlínského kraje zcela nový prvek, který zde chybí. Bude se jednat o výstavu automobilů a motocyklů, kdy se budou vystavovat jak exponáty, staré, veterány a historické, tak i nové současné vozy. Bude zde také výstavka vozidel rally, okruhových a dakarských speciálů a samozřejmě nebude chybět prezentace Barum Czech Rally Zlín.

Program chceme pojmout obšírněji a to jak programem pro muže, kde by probíhaly různé autogramiády, diskuze či představování závodních týmů, tak také programem zaměřeným na ženy a zejména děti, které si dozajista přijdou na své.

Chtěli bychom do programu zahrnout ukázky práce záchranářů, sanitních vozidel, výuky první pomoci pro veřejnost, ukázky hasičského vybavení, stříhání vozu a prezentaci státní i městské policie.

Komplexní zaměření CZECH DRIVE přináší účastníkům jedinečnou možnost, jak přímo oslovit velké množství lidí na netradiční akci a pochlubit se svým krasavcem z garáže. Pevně věříme, že Vás tato novinka zaujme, a že přijedete z námi.

S pozdravem,
Miloslav Regner
ředitel Czech Drive

ZPĚT